Cestování s karavanem – svoboda, dobrodružství i komfort

Dovolenou s karavanem si užijete v páru i s kamarády, a děti tento typ dovolené naprosto zbožňují. Vyrazit s mini karavanem Vám poskytne svobodné cestování, přímý kontakt s přírodou, a zároveň dostatečnou pohodu, komfort i zázemí v jakémkoliv počasí. Chcete vyrazit jen na víkend do přírody, nebo procestovat Česko či zahraničí? S mini karavanem si to opravdu užijete.

Pohodlné a komfortní spaní

Milujete spaní v přírodě, ale už ne tolik spaní pod širákem nebo na zemi ve stanu? Je to určitě jeden z hlavních důvodů, proč si pořídit karavan nebo obytný vůz. V horkých letních dnech Vám pobyt zpříjemní klimatizace, pro chladné dny a noci si karavan příjemně vytopíte. Minikaravany Caretta mají spací plochu 150 x 200 cm a jsou vybaveny pohodlnými matracemi. Díky střešnímu oknu si užijete usínání pod hvězdami. Dveře kabiny doplňte o sítě proti komárům a nic Vám už nebrání užít si klidnou noc a pořádný odpočinek.

Praktická kuchyňka pro každodenní vaření

Příprava jídla na cestách uprostřed přírody nebo komfort kuchyňské linky, proč si vybírat, když můžete mít obojí. Karavany Caretta mají v zavazadlovém prostoru velice dobře vybavenou kuchyňku se sporákem, dřezem, lednicí, přívodem vody i kvalitní pracovní deskou. Dostatek úložného prostoru poskytnou horní skříňky. Pro více místa můžete pracovní plochu rozšířit o odnímatelný kuchyňský stůl, u kterého se můžete i pohodlně najíst.

Karavany Caretta

Prodejce

Navigace

Sociální sítě

Jsme členem:

© Karavany Caretta 2020.
Softmedia.cz - Tvorba a správa webových stránek
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram